GORENJE B800ORAB Standmixer
B800ORAB 3838782129575 673816
Verkaufsdaten
Mindestbestellmenge 2 ST
Bestellschritt 2 ST
Beschreibung
Merkmale
Breite 210 mm
Gewicht 1,2
Gewichtseinheit KG
Gewichtbezugsmenge 1
Ausführung Standmixer
Höhe 415 mm
Tiefe 140 mm
Fassungsvermögen 1.5 l
Anschlusswert 800 W